Jak zaoszczędzić pieniądze na nowym samochodzie

0
1068

Obecnie cena samochodów jest nie z tego świata. Możesz wyliczyć, że wydasz ponad 30 000 $ na rodzinny van. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na używane samochody. Nawet przy rosnących i rosnących cenach są jeszcze sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli masz serce nastawione na nowy samochód.

Pierwszą radą, którą zaoferuję, jest odrabianie lekcji przed skontaktowaniem się z przedstawicielem handlowym. W Internecie jest nieskończona ilość informacji. Każdy producent samochodów ma stronę internetową, przedstawicielstwa handlowe mają strony internetowe. Zobacz, jakie oferty oferują na jakie modele. Sprawdź na stronie edmunds.com informacje o cenach detalicznych nowych i używanych samochodów dowolnej marki i modelu. Zanim wjedziesz do salonu dealerskiego, powinieneś mieć postać, która powinna kosztować twój nowy samochód, w tym wszelkie specjalne pakiety, które możesz chcieć.

Wielu dealerów wyeliminowało targowanie się i presję na zakup nowych samochodów, co lubi wielu konsumentów. Pamiętasz dni, w których pytałeś o cenę samochodu, a sprzedawca odpowiadał „ile stać cię na zapłacenie za miesiąc?”. Nigdy nie wiedziałeś dokładnie, co płacisz za nowy samochód, dopóki nie byłeś przy biurku gotowy do podpisania umowy. Dzisiaj jesteśmy wykształconymi konsumentami i te dni minęły na zawsze.

Będziesz mógł uzyskać dobrą ofertę pod koniec sprzedaży w roku modelowym. Dealerzy zawrą każdą transakcję, aby pozbyć się starszego modelu, aby zrobić miejsce na nowy. Wejdź też do salonu pod koniec miesiąca. Twój sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby sprzedać jeszcze kilka pojazdów, aby zapłacić prowizję.

Zanim zaczniesz mówić o wymianie, uzyskaj najniższą cenę za ten nowy samochód. Zasadniczo pierwszą rzeczą, o którą zapyta sprzedawca, jest to, czy masz zamianę. Powiedz „nie”. Jeśli sprzedawca wie, że masz zamiar, wpłynie to na cenę, którą płacisz za nowy samochód, bez wątpienia. Jeśli sprawi, że staniesz się absurdalnie dobrą okazją do handlu, możesz uwierzyć, że cena twojego nowego samochodu to odzwierciedli. Upewnij się, że wiesz, jaka jest wartość twojego handlu. Ponownie możesz sprawdzić edmunds.com. Zabierz samochód do różnych salonów sprzedaży i dowiedz się od nich o tej cenie.

Najważniejsze jest zadanie domowe. Uzyskaj cenę nowego samochodu od kilku różnych dealerów. Nie ma nic złego w tym, że każdy z nich rywalizuje o najlepszą ofertę.

Rozważ swoje koszty finansowe. Uzyskaj wycenę oprocentowania oferowanego przez dealera, a następnie skontaktuj się z bankiem lub kasą kredytową, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj stóp procentowych oferuje.